Company news

To homepage > Company news > Birželio 1-ąją išplaukė pirmasis keleivinis reisas Nemunu Kaunas-Vilkija
Birželio 1-ąją išplaukė pirmasis keleivinis reisas Nemunu Kaunas-Vilkija

Praėjusį ketvirtadienį, Kauno rajono tarybai pritarus sprendimo projektui, pasirašyta sutartis dėl keleivinio maršruto laivu Kaunas-Vilkija-Kaunas. Sutartį pasirašė VĮ Vidaus vandens kelių direkcija ir VšĮ Kauno rajono turizmo ir verslo informavimo centras.

Pagal pasirašytą sutartį, nuo birželio 1 dienos kiekvieną savaitgalį laivas „Vilkija“ kursuos maršrutu Kaunas-Kačerginė-Zapyškis-Vilkija-Zapyškis-Kačerginė-Kaunas.

Laivas keleivių lauks prie Vytauto Didžiojo bažnyčios esančioje prieplaukoje.

Keleiviniai reisai bus vykdomi šeštadieniais ir sekmadieniais.

Iš Kauno laivas išplauks ryte – 10:30 val ir Vilkiją pasieks po 2,5 valandos. Pakeliui bus stojama Kačerginėje, Zapyškyje.

Kauno rajonas gali pasidžiaugti puikiai išvystyta vandens turizmo infrastruktūra bei dviračių takais, kurie nutiesti abiejose Nemuno pusėse. Tad plaukiantieji galės išlipti norimoje pusiaukelės stotelėje, grįžti namo dviračiu, autobusu ar pėsčiomis arba sulaukę grįžtančio laivo, parplaukti atgal į Kauną.

Iš Vilkijos atgal laivas pajudės jau po pietų – 15 val. Kelionė truks 3,5 valandos, tad Kauną keleiviai pasieks pavakary.

Bilietus bus galima įsigyti internetu www.kaunorajonas.lt, taip pat ir prieš išvykimą laive. Vaikams iki 7 metų kelionė nekainuos, vaikui nuo 7 iki 16 metų bilietas Kaunas-Vilkija-Kaunas kainuos 4 Eur, suaugusiems – 8 Eur, o neįgaliesiems –  4 Eur.

Bilietų kainos:

  Kaina, Eur
Suaugusiems Vaikams (7–16 m.) / Neįgaliesiems Vaikams iki 7 m.
Kaunas–Vilkija–Kaunas 8 4 Nemokamai
Kaunas–Kačerginė–Kaunas 4 2
Kaunas–Zapyškis–Kaunas 4 2
Dviratis 1 1

** Į bilieto kainą įskaičiuotas vienkartinis nemokamas perkėlimas laivu „Vytis“.

Laivu „Vilkija“ galės būti vežama iki 100 žmonių, Taip pat yra galimybė vežti iki  20 dviračių. Kelionės metu planuojama keleivius supažindinti su svarbesniais pakrantės objektais ar vietovėmis.

Šio maršruto tikslas – vystyti keleivinę laivybą Nemuno upe. Tokios keleivinės ar turistinės kelionės buvo ypač populiariuos tarpukariu.

Keleivinis laivas „Viklija“ pastatytas 1950 m. Kaune. Šis laivas mena Kauno kaip buvusio uostamiesčio, kuriame klestėjo laivų statyba, laivyba ir virė gyvenimas prie upės, dvasią.   Autentiškas savo išore ir atnaujintu vidumi laivas suteiks galimybę pasigrožėti atsiveriančiais Kauno ir aplinkinių miestelių vaizdais, Nemuno upe ir jos slėniais, pakrantėmis, piliakalniais ir spalvingais kraštovaizdžiais.

Updated : 2019-06-14

Got questions?

Contact us

Your opinion is important to us!

Form