Printed version

Kitos paslaugos

To homepage > Kitos paslaugos

GRUNTO PATEIKIMAS

Vykdant seklumų šalinimo darbus pakrantėse sukaupiamas gruntas gali būti teikiamas išvežimui.

LAIVŲ, PRIEPLAUKŲ, PLŪDURŲ IR KITŲ OBJEKTŲ TRANSPORTAVIMAS IR PASTATYMAS

Valstybės įmonė Vidaus vandens kelių direkcija turi patirtį teikiant laivų, prieplaukų, plūdurų transportavimo, jų pastatymo (inkaravimo) nuėmimo paslaugas.

Picture 179
VVKD veikla_5

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Kelių ir hidrotechnikos statinių priežiūros tarnybą tel. (8 37) 32 28 51.

Laivo “Vilkija” nuoma edukacinėms programoms, pramoginiams renginiams, šeimos šventėms

Įmonė siūlo pramoginius, apžvalginius plaukimus Nemunu keleiviniu laivu “Vilkija”. Laive telpa iki 100 žmonių, yra 4 skirtingos erdvės – du viršutiniai deniai (vienas su stogu ir gali būti papildomai uždengtas tentu, apsaugančiu nuo šoninio vėjo ar lietaus), apatinis denis, kuriame yra vietos barui, ir VIP kajutė. Iš anksto suderinus, laive veikia baras, klientai gali organizuotis pobūvius.

Tai 1950-aisiais Kaune pastatytas laivas, menantis Kauno, kaip buvusio uostamiesčio, kuriame klestėjo laivų statyba, laivyba ir virė gyvenimas prie upės, dvasią. Autentiškas savo išore ir atnaujintas vidumi laivas „Vilkija” suteikia galimybę pasigrožėti atsiveriančiais Kauno ir aplinkinių miestelių vaizdais, Nemuno upe ir jos slėniais, pakrantėmis, piliakalniais ir spalvingais kraštovaizdžiais.

Laivas išplaukia nuo Kauno senamiesčio prieplaukos. Galimi įvairūs maršrutai: iki „Žalgirio“ arenos, Kulautuvos, Lampėdžių, Kačerginės, Zapyškio, Raudondvario, Vilkijos, Jurbarko ir kitų vietovių.

Informacija apie laivo nuomą teikiama telefonu 867351096.

Updated : 2019-08-28

Got questions?

Contact us

Your opinion is important to us!

Form