Versija spausdinimui

Kontaktai

Į pradžią > Kontaktai

Generalinis direktorius

Vladimiras Vinokurovas

Telefonas: (8 37) 32 28 44
El. paštas: vladimiras.vinokurovas@vvkd.lt

Profesinė patirtis


Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Gediminas Vasiliauskas

Telefonas: (8 37) 32 28 44
El. paštas: gediminas.vasiliauskas@vvkd.lt


Administratorė

Aida Masiulytė

Telefonas: (8 37) 32 28 44
El. paštas: vvkd@vvkd.lt


Laivybos direktorius

Aurelijus Rimas

Telefonas: (8 657) 62251
El. paštas: aurelijus.rimas@vvkd.lt


Techninės priežiūros ir gamybos direktorius

Juozas Lenkutis

Telefonas: (8 686) 53660
El. paštas: juozas.lenkutis@vvkd.lt


IT vadovas

Renaldas Strelčiūnas

Telefonas: (8 602) 30291
El. paštas: renaldas.strelciunas@vvkd.lt


Teisininkė

Asta Matonytė

Telefonas: (8 686) 39130
El. paštas: asta.matonyte@vvkd.lt


Personalo ir komunikacijos vadovė

Justina Juozaponė

Telefonas: (8 686) 25664
El. paštas: justina.juozapone@vvkd.lt

Vyriausioji buhalterė

Diana Agurkytė

Telefonas: (8 601) 95442
El. paštas: diana.agurkyte@vvkd.lt

Vadovas

Antanas Dumbrauskas

Telefonas: (8 687) 93797
El. paštas: antanas.dumbrauskas@vvkd.lt


Gamybos darbų vadovas

Vadim Lucik

Telefonas: (8 682) 92498
El. paštas: vadim.lucik@vvkd.lt

Vadovas

Dainius Balevičius

Telefonas: (8 645) 50897
El. paštas: dainius.balevicius@vvkd.lt

Projektų vadovė

Sigita Neverauskaitė

Telefonas: (8 614) 40024
El. paštas: sigita.neverauskaite@vvkd.lt

Atnaujinta : 2019-11-04

Turite mums klausimų?

Susisiekite

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Anketa