Versija spausdinimui

Kontaktai

Į pradžią > Kontaktai

Generalinis direktorius

Antanas Ivanauskas

Gyvenimo aprašymas

Telefonas: (8 37) 32 28 44
El. paštas: antanas.ivanauskas@vvkd.lt

Direktorius gamybos ir technikos reikalams

Laimonas Kamienas

Telefonas: (8 37) 32 28 44
El. paštas: laimonas.kamienas@vvkd.lt


Vyriausioji finansininkė

Vaida Grabauskienė

Telefonas: (8 37) 32 28 22
El. paštas: vaida.grabauskiene@vvkd.lt


Sekretorė – referentė

Aida Masiulytė

Telefonas: (8 37) 32 28 44
El. paštas: vvkd@vvkd.lt

Viršininkė

Asta Matonytė

Telefonas: (8 37) 32 83 43
El. paštas: asta.matonyte@vvkd.lt


Personalo vyriausioji specialistė

Renata Bekeryte

Telefonas: (8 37) 36 25 95
El. paštas: renata.bekeryte@vvkd.lt


Vyresnioji specialistė

Ieva Zimblienė

Telefonas: (8 37) 26 77 44
El. paštas: ieva.zimbliene@vvkd.lt


Vyresnioji specialistė

Lina Marazienė

Telefonas: (8 37) 36 23 39
El. paštas: lina.maraziene@vvkd.lt

Vyriausioji specialistė

Jolanta Kulbienė

Telefonas: (8 37) 32 28 22
El. paštas: jolanta.kulbiene@vvkd.lt


Vyresnioji specialistė

Loreta Šveikauskaitė

Telefonas: (8 37) 32 28 22
El. paštas: loreta.sveikauskaite@vvkd.lt

Viršininkas

Juozas Lenkutis

Telefonas: (8 37) 32 83 47
El. paštas: juozas.lenkutis@vvkd.lt

Vyriausiasis energetikas

Albertas Katauskis

Telefonas: (8 698) 01644
El. paštas: albertas.katauskis@vvkd.lt


Meistras

Rimantas Visackas

Telefonas: (8 37) 32 83 44
El. paštas: rimantas.visackas@vvkd.lt


Konstruktorius-technologas

Vadim Lucik

Telefonas: (8 698) 92498
El. paštas: vadim.lucik@vvkd.lt


Vairuotojas – ekspeditorius

Saulius Barzda

Telefonas: (8 698) 10494


Specialistas

Mantas Grabauskas

Telefonas: (8 37) 32 83 44
El. paštas: mantas.grabauskas@vvkd.lt

Viršininkas

Karolis Matickas

Telefonas: (8 657) 43963
El. paštas: karolis.matickas@vvkd.lt

Viršininkas

Robertas Dortortas

Telefonas: (8 687) 27562
El. paštas: robertas.dortortas@vvkd.lt


Vyriausiasis specialistas

Vilhelmas Noreika

Telefonas: (8 687) 27564
El. paštas: vilhelmas.noreika@vvkd.lt


Specialistas

Vilhelmas Užkurys

Telefonas: (8 687) 27562
El. paštas: vilhelmas.uzkurys@vvkd.lt

Viršininkas

Aurelijus Rimas

Telefonas: (8 37) 20 45 20
El. paštas: aurelijus.rimas@vvkd.lt


L.e. hidrotechnikos statinių priežiūros inžinieriaus pareigas

Dainius Balevičius

Telefonas: (8 37) 32 28 51
El. paštas: dainius.balevicius@vvkd.lt


Kelių priežiūros inžinierius

Rimas Varanauskas

Telefonas: (8 37) 26 77 44
El. paštas: rimas.varanauskas@vvkd.lt


Vyriausiasis specialistas

Tautvydas Žilionis

Telefonas: (8 37) 32 83 46
El. paštas: tautvydas.zilionis@vvkd.lt

Viršininkas-uosto kapitonas

Vyacheslav Afonin

Telefonas: (8 37) 26 12 78
El. paštas: vyacheslav.afonin@vvkd.lt


Vyriausiasis specialistas

Gintaras Motiejaitis

Telefonas: (8 37) 26 12 78
El. paštas: gintaras.motiejaitis@vvkd.lt


Vyriausiasis specialistas

Darius Stapušaitis

Telefonas: (8 37) 26 12 78
El. paštas: darius.stapusaitis@vvkd.lt


Vyresnioji specialistė

Jolita Tunaitienė

Telefonas: (8 37) 26 12 78
El. paštas: jolita.tunaitiene@vvkd.lt


Ryšių technikas

Valentinas Vosylius

Telefonas: (8 37) 26 12 78
El. paštas: valentinas.vosylius@vvkd.lt


Uostadvario vidaus vandenų uosto kapitonas

Vidas Gabrielaitis

Telefonas: (+370) 620 78 035

L.e. viršininkės pareigas

Vaida Grabauskienė

Telefonas: (8 37) 32 28 22
El. paštas: vaida.grabauskiene@vvkd.lt


Vyriausioji specialistė

Rasa Gruodytė

Telefonas: (8 37) 32 07 57
El. paštas: rasa.gruodyte@vvkd.lt


IT specialistas

Žygimantas Švelnikas

Telefonas: 860114727
El. paštas: zygimantas.svelnikas@vvkd.lt

Atnaujinta : 2017-11-22

Turite mums klausimų?

Susisiekite

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Anketa
?