Įmonės naujienos

Į pradžią > Įmonės naujienos > Stipriausi Lietuvoje!
Stipriausi Lietuvoje!

Stipriausi Lietuvoje!

„STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją.

2017 metais Valstybės įmonė Vidaus vandens kelių direkcija įvertinta kaip aukštą kredito reitingą turinti įmonė.

Šis sertifikatas skirtas pademonstruoti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Kokiais kriterijais remiantis sertifikuojamos Įmonės? Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017” sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Iš kur gaunami duomenys įmonių reitingavimui? Duomenis apie įmones kredito biuras Creditinfo gauna iš valstybės registrų ir kitų rinkos dalyvių – komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių.

Atnaujinta : 2018-01-08

Turite mums klausimų?

Susisiekite

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Anketa