Įmonės naujienos

Į pradžią > Įmonės naujienos > Informacija apie laivybos sąlygas (2018.08.24)
Informacija apie laivybos sąlygas (2018.08.24)

VĮ Vidaus vandens kelių direkcija informuoja apie eksploatuojamuose valstybinės reikšmės vidaus vandenų kelių sekliausias vietas (faktinius gylius, m), kuriose laivybos sąlygas riboja gylis:

Nemuno upės ruožas Kaunas – Jurbarkas (garantinis gylis 1,20 m):

Bružė – 1,10 m gylis

Graužėnai – 0,90 m gylis

Balandžiai – 0,90 m gylis

Mastaičiai – 1,10 m gylis

Molynė – 1,05 m gylis

Kaimelis – 1,00 m gylis

Nemuno upės ruožas Jurbarkas – Atmatos žiotys (garantinis gylis 1,50 m):

Ramoniškis – 1,45 m gylis

Kazikėnai – 1,45 m gylis

Ragainė – 1,15 m gylis

Tilžė – 1,35 gylis

A. Razvilka – 1,10 m gylis

Informacija apie gylius visuose eksploatuojamuose valstybinės reikšmės vidaus vandenų keliuose skelbiama direkcijos svetainėje vvkd.lt skyrelyje “Vandens gyliai”.

Laivavedžiai, atkreipkite dėmesį, kad jūsų naudojamų laivų ir kitų plaukiojimo priemonių grimzlė šiomis sąlygomis neturėtų būti didesnė kaip skelbiamas kelio gylis su bent 10 cm atsarga. Atsiminkite, kad vandens lygio svyravimus per parą įtakoja ne tik gamtiniai veiksniai, bet ir Kauno hidroelektrinės darbo režimas, todėl skelbiama gylių informacija faktiškai gali keistis.

Hidrologinę informaciją apie vandens lygių kaitą per parą galite rasti Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos svetainėje šiuo adresu. Remdamiesi šia informacija, galite stebėti vandens lygio pokyčius fiksuojamus vandens matavimo stotyse (vandens lygis kyla – gylis didėja, krinta – gylis mažėja).

Atnaujinta : 2018-08-24

Turite mums klausimų?

Susisiekite

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Anketa