Įmonės naujienos

Į pradžią > Įmonės naujienos > SKELBIAMA ATRANKA Į  NEMOKAMUS LAIVAVEDŽIŲ KURSUS ( PROJEKTAS NR. LT- PL-5R-363 „KAIMYNINES ŠALIS JUNGIANČIO BENDRO VANDENS KELIO VYSTYMAS TVARIAM TURIZMUI IR BENDRADARBIAVIMUI“)
SKELBIAMA ATRANKA Į  NEMOKAMUS LAIVAVEDŽIŲ KURSUS ( PROJEKTAS NR. LT- PL-5R-363 „KAIMYNINES ŠALIS JUNGIANČIO BENDRO VANDENS KELIO VYSTYMAS TVARIAM TURIZMUI IR BENDRADARBIAVIMUI“)

Siekiant sukurti turistinį vandens kelią (trasą), jungiantį Lietuvą ir Lenkiją Augustavo kanalu ir Nemuno upe, skatinti saugesnį turizmą ir populiarinti tvarų gamtos bei kultūros paveldo objektų lankymą, didinti turizmo srautus ir ilgesnį turistų buvimą pasienio regione bei paspartinti turizmo po pandemijos atsigavimą, skelbiama atranka į laivavedžių kursus (siekiant gauti tarptautinį motorinio pramoginio laivo be galios apribojimo vidaus ir jūros vandenyse laivavedžio pažymėjimą).

Laivavedžių kursų programą sudaro: teoriniai (123 val.) ir praktiniai (27 val.), įskaitant 12 val. praktinio vairavimo, mokymai. Iš viso 150 val., pagal numatytus kriterijus atrinktiems asmenims – nemokami.  Laivavedžių kursų vieta: teoriniai mokymai – planuojami Alytuje, praktiniai mokymai – mokymų paslaugą teikiančios įstaigos bazėje (bus aiški tik viešojo konkurso metu atrinkus paslaugos teikėją).

Paraiškos priimamos iki 2021.04.30 dienos pabaigos – el.p. vvkd@vvkd.lt (kopija – aurelijus.rimas@vvkd.lt).

Atrankos kriterijai ir paraiškos forma

 

Atnaujinta : 2021-04-22

Turite mums klausimų?

Susisiekite

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Anketa