Įmonės naujienos

Į pradžią > Įmonės naujienos > Nemune – išskirtinis krovinys! Stambiagabaritinis krovinys (164 tonos) gabenamas barža Nemunu – tai galingiausias Baltijos šalyse autotransformatorius, kuris užtikrins sinchroninį darbą su Lenkija.
Nemune – išskirtinis krovinys! Stambiagabaritinis krovinys (164 tonos) gabenamas barža Nemunu – tai galingiausias Baltijos šalyse autotransformatorius, kuris užtikrins sinchroninį darbą su Lenkija.

Į Klaipėdos uostą atgabentas, 2021 m. gegužės 13 d. buvo pakrautas į Vidaus vandens kelių direkcijos valdomą baržą  Klaipėdos konteinerių terminale. Barža autotransformatorių Kuršių mariomis ir Nemunu iki Kauno Marvelės krovininės prieplaukos plukdys tris paras. Kaune 164 tonas sveriantis įrenginys bus perkeltas ant 39 m ilgio vilkiko ir specialios platformos sąstato, kuris, padedamas dar vieno vilkiko, nugabens krovinį į Alytaus rajone esančią „LitPol Link“ keitiklių stotį. Vežant autotransformatorių bus stabdomas eismas, todėl jo kelionė iš Kauno į Alytų vyks nakties metu.

Autotransformatorius, skirtas Lietuvos ir Lenkijos elektros sistemų jungties „LitPol Link“ išplėtimui. Pasak Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorės „Litgrid“ „LitPol Link“ jungtis su Lenkija yra vartai į Vakarų Europą, o šis autotransformatorius – raktas į juos”.

Atnaujinta : 2021-05-14

Turite mums klausimų?

Susisiekite

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Anketa