Įmonės naujienos

Į pradžią > Įmonės naujienos > Pasiruošimas 2017 metų navigacijai
Pasiruošimas 2017 metų navigacijai

VĮ Vidaus vandens kelių direkcijoje (toliau – Įmonė) vyksta intensyvūs darbai, siekiant pasirengti 2017 metų navigacijai. Laivų įgulų nariai ir Laivų technikos priežiūros bazės specialistai ruošia laivus ir kitas plaukiojančias vidaus vandenų transporto priemones (baržas, pontonus) navigacijos pradžiai.

Dalis laivų, kuriems reikalingas povandeninės dalies remontas, yra iškelti į krantą, jiems atliekami variklių, reduktorių remonto darbai. Kiti laivai yra prišvartuoti ir remontuojami Kauno žiemos vidaus vandenų uoste.

Laivų techninės priežiūros bazėje tarpnavigaciniu laikotarpiu taip pat yra remontuojami vidaus vandenų kelių navigacijos ženklai (bojos ir gairės), kurie yra atvežami iš visų valstybinės reikšmės vidaus vandenų kelių ruožų, kurių eksploataciją atlieka Įmonė. Ženklai yra restauruojami, perdažomi, esant poreikiui, keičiamos grandinės ar pagaminami svoriai. Esant Kelių ir hidrotechnikos statinių priežiūros tarnybos užsakymui, bazės specialistai taip pat gamina naujas bojas.

Šiais metais navigaciją planuojama pradėti balandžio 25 dieną. Įmonės laivai, atliekantys laivakelio ženklinimo darbus, išplauks anksčiau, kad spėtų iki šio termino eksploatuojamus valstybinės reikšmės vidaus vandenų kelius pažymėti navigacijos ženklais.

Atnaujinta : 2017-04-19

Turite mums klausimų?

Susisiekite

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Anketa