INFORMACIJA MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS IR BŪSIMIEMS KAPITONAMS

Mielas moksleivi!

Lietuvos motorlaivių akademija augina čempionus. Vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) bendradarbiaudama su Lietuvos motorlaivių asociacija įkūrusi vienintelę šalyje akademiją, kur mokoma vaikus ir paauglius šio sporto pagrindų bei padedama siekti jo aukštumų, o taip pat daug dėmesio skiriama fiziniam aktyvumui bei apskritai saugiam ir atsakingam elgesiui vandens keliuose ir prie jų. Lietuvos motorlaivių akademija įkurta Senojoje Kauno marių prieplaukoje, kuri yra labai dėkinga vieta varžyboms ir treniruotėms. Akademija skirta vaikams bei paaugliams nuo 6 iki 18 metų.

Jeigu nori išbandyti motorlaivių sportą, išmokyti manevruoti laivu, plaukti patiems, žinoti vandens kelių taisykles ir saugumo reikalavimus, prisijunk prie motorlaivių akademijos! Galbūt ateityje tai bus ir Tavo profesija? 😉 Auginame jaunuosius kapitonus ar formulės pilotus.

Lietuvos motorlaivių akademija unikali ir vienintelė Lietuvoje galimybė ne tik gauti teorinių žinių, bet ir išbandyti motorlaivius, pasivaržyti su bendraamžiais ir dalyvauti varžybose. Kviečiame registruotis
info@lmf.lt  😉

Mielas studente!

Jeigu nori tapti Vandens kelių direkcijos dalimi, prisijunk prie mūsų komandos! Vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) atveria savo duris smalsiems ir drąsiems studentams, norintiems atlikti praktiką.Jeigu tavo studijų ir kompetencijų sritis artima vidaus laivybai, hidrografijai, batimetriniams matavimams ar logistikai, nori susipažinti su uosto veikla, o gal ateityje planuoji siekti karjeros krovininėje laivyboje, laukiame tavęs!

Likus ne mažiau kaip 1 mėnesiui iki praktikos pradžios, pateik laisvos formos prašymą el. paštu vvkd@vvkd.lt, būtinai nurodyk aukštosios mokyklos pavadinimą, studijų programą ir kursą, praktikos atlikimo laiką ir trukmę, parašyk veiklos sritį (-is), kurioje (-iose) pageidauji atlikti praktiką ir būtinai pridėk gyvenimo aprašymą.

Nelik ant kranto, iki pasimatymo ant vandens 😉

Būsimas kapitone!

Nori plaukioti Nemune, Kauno mariose, Kuršių mariose, Neryje, Nevėžyje, o gal net jūroje? Įgyk pramoginio laivo laivavedžio tarptautinį sertifikatą. Vidaus vandens kelių direkcija yra akredituota Lietuvos saugios laivybos administracijoje rengti Pramoginių laivų laivavedžio bei Vidaus vandens transporto specialistų mokymus. Paskaitos vyksta nuo 18 val. antradieniais ir ketvirtadieniais mūsų mokymo klasėje Raudondvario pl. 113, Kaune, suteikiama galimybė prisijungti ir nuotoliniu būdu. Praktika, žinoma, ant vandens! Įgijęs tarptautinį sertifikatą, turėsi žinių ir praktinių gebėjimų valdyti motorinį pramoginį laivą iki 24 metrų, plaukioti vidaus vandenyse ir jūrose.

Esame veikli, atvira naujovėms, diegianti inovacijas įmonė ir aktyvi laivybos bendruomenės dalis. Atveriame naujus kelius ir galimybes! Prisijunk prie mūsų bendruomenės ir nelik ant kranto! Vandens keliai yra puikus būdas kitu kampu pažvelgti į Lietuvos grožį ir galimybė atitrūkti nuo kasdienybės.

Laukiame Tavęs! Norint pradėti lankyti laivavedžių kursus, kviečiame registruotis https://vvkd.lt/paslaugos/laivavedziu-mokymai/