PRIEŠ PRADEDANT PILDYTI LAIVO DEGALŲ BAKĄ IŠ DEGALINĖS:

  1. Keleiviai turi būti išlaipinami iš laivo – prieplaukoje arba uoste specialiai įrengtoje keleivių išlaipinimo aikštelėje;
  2. Laivas įžeminimo įrenginiu turi būti sujungtas su plūduriuojančiu degaline;
  3. Laivo variklis turi būti išjungtas;
  4. Laivo variklį galima užvesti tik atjungus degalų įpylimo kolonėlės žarną ir įžeminimo įrenginį.

PILDANT DEGALAIS LAIVO DEGALŲ BAKĄ DRAUDŽIAMA:

  1. Pildyti laivo degalų baką tamsiuoju paros metu, jeigu degalų pylimo vieta nėra tinkamai apšviesta;
  2. Naudoti techniškai netvarkingą degalinės įrangą;
  3. Pilti degalus į plastikinius bakus ar kitą plastikinę tarą, kuri nėra pritaikyta degalams laikyti ir gali kaupti elektrostatinį krūvį;
  4. Pilti degalus pastebėjus degalų nuotėkį. Esant deglų nuotėkiui būtina nedelsiant nutraukti degalų pylimą, o laivą neužvedus variklio, nejungiant žibintų ir kitų jo elektros įrenginių, nustumti į saugią vietą.
  5. Pilti degalus perkūnijos metu.

KAIP ĮSIPILTI DEGALŲ Į LAIVO BAKĄ ?

Degalų į laivo baką galite įsipilti, atsiskaitydami banko mokėjimo kortelėmis. Tereikia mokėjimo kortelę įdėti į kortelių skaitytuvą, mokėjimo terminalui ją nuskaičius kortelę ištraukite, pasirinkite pylimui rezervuojamą sumą, suveskite PIN kodą ir pasirinkus kuro kolonėlę, pradėkite pilti degalus.

KĄ DARYTI, ĮVYKUS DEGALŲ NUTEKĖJIMUI?

Nedelsiant imtis priemonių išsiliejusios naftos produktų likvidavimui tam skirtomis priemonėmis, pvz.: absorbentais, AQUAQUICK 2000, Sintan ir pan. Taip pat nedelsiant apie įvykį informuoti uosto darbuotoją. Pylimo metu už  išsiliejusius naftos produktus atsakingas laivavedys ar asmuo atliekantis pylimą.

AR INTERNETE SKELBIAMOS DEGALINIŲ DEGALŲ KAINOS?

Degalinėse prekiaujamų degalų kainos internete nėra skelbiamos. Norėdami sužinoti jums reikiamos degalų rūšies kainą konkrečioje degalinėje kreipkitės į degalinių operatorių tel. +370 620 97433 darbo valandomis: I – IV 8.00 – 17.00., V 8.00 – 15.45 val.

KODĖL INTERNETE NESKELBIAMOS DEGALŲ KAINOS?

Degalinėse prekiaujamų degalų kainos internete nėra skelbiamos, nes degalų rinka yra itin konkurencinga ir dinamiška. Kainos degalinėje gali pasikeisti bet kuriuo metu, todėl nenorėdami klaidinti klientų viešai jų neskelbiame. Norėdami sužinoti jums reikiamos degalų rūšies kainą konkrečioje degalinėje kreipkitės į degalinių operatorių tel. +370 620 97433 darbo valandomis: I – IV 8.00 – 17.00., V 8.00 – 15.45 val.

KODĖL DEGALINĖSE DEGALŲ KAINOS YRA SKIRTINGOS?

Kainos degalinėse priklauso nuo keleto veiksnių, tokių kaip užpirkimo kainą, mokesčiai, konkurencinė aplinka. Degalų kainos gali skirtis net degalinėse, esančiose tame pačiame mieste, nes yra reaguojama į konkurencinę aplinką, esančią aplink degalinę. Vienam rinkos dalyviui sumažinus kainą vienoje degalinėje, tam, kad savo klientams garantuotume vieną geriausių kainos pasiūlymų rinkoje – reaguojame. Tokiu būdu turime skirtingas kainas skirtingose degalinėse.

KĄ DARYTI, JEI NUTRAUKIAU DEGALŲ PISTOLETĄ?

Nutraukus degalų pistoletą ar kitokiu būdu pažeidus degalinės įrangą ir jeigu degalai nebėga ant žemės, prašome pranešti degalinę prižiūrinčiam operatoriui degalinėje nurodytu numeriu ir elgtis pagal operatoriaus nurodytas instrukcijas. Jokiu būdu nesujunginėkite pistoleto / netaisykite įrangos patys ir nepalikite nepranešę.

KAIP GALĖČIAU PERŽIŪRĖTI DEGALINĖS VIDEO ĮRAŠĄ?

Video įranga degalinėse įrengta saugumo tikslais. Vaizdo medžiaga yra pateikiama tik teisėsaugos institucijoms. Dėl asmens apsaugos duomenų įstatymo jokios vaizdinės medžiagos mes pateikti negalime. Taip pat negalime pateikti informacijos apie laivą (modelį, registracijos Nr. ir kt.).

PER KIEK LAIKO GAUSIU ATSAKYMĄ Į UŽKLAUSĄ, PRAŠYMĄ AR NUSISKUNDIMĄ?

Klientams į klausimus, prašymus ar nusiskundimus, prateiktus el. paštu bunkering@inbox.lt, operatorius dažniausiai atsako per kelias darbo dienas. Atskirais atvejais atsakymas gali užtrukti, bet ne ilgiau nei 14 kalendorinių dienų.