A

VVKD 2023 m. liepos 7-9 d. dalyvaus tarptautiniame pramoginių laivų festivalyje BOAT AND HOUSE SHOW 2023

Tai jau tradicija tampantis renginys. Festivalyje apie Lietuvos laivybos, vandens turizmo ir pramogų perspektyvas bus diskutuojama konferencijoje „Gamtos apsaugos ir vandens infrastruktūros plėtros sinergija: galimybės, perspektyvos, iššūkiai“.
Esame Lietuvos vandens kelių infrastruktūros valdytojas. Mūsų tikslas sukurti modernią, saugią ir draugišką aplinkai vidaus vandens susisiekimo infrastruktūros tinklą, kuris tenkintų verslo ir gyventojų poreikius bei būti aktyvia laivybos bendruomenės dalimi. Nekantraujame su Jumis gyvai susipažinti, atsakyti į rūpimus klausimus, padiskutuoti! Laukiam Jūsų visų ir kiekvieno. Prisijunk prie mūsų bendruomenės ir nelik ant kranto! Vandens keliai yra puikus būdas kitu kampu pažvelgti į Lietuvos grožį ir galimybė atitrūkti nuo kasdienybės.

„Svencelės uostas simbolizuoja tai, kokios pramoginės laivybos Vidaus vandens kelių direkcija siekia Lietuvoje, t. y. tvarios infrastruktūros ir bendruomenės, kur laivyba vystoma nuosekliai ir darniai, suderinant laivybą, gamtą ir aktyvų laisvalaikį. Svencelės uostas – ypatingai svarbi rytinės Kuršių marių pakrantės dalis, kuri buvo nepelnytai pamiršta. Šiuo metu eksploatuojamų vandens kelių ilgis Lietuvoje siekia 467 km. VVKD didžiuojasi, kad šiemet naviguojamas jau visas ir rytinės Kuršių marios pakrantės laivakelis: laivu galima pasiekti Svencelę, Šturmus, Kintus, Ventę. Tokiu būdu suformuojamas žiedinis maršrutas visomis Kuršių mariomis. Sujungti vakarinės ir rytinės pakrantės vandens keliai ” – sako Vidaus vandens kelių direkcija Vladimiras Vinokurovas

2023-06-21 /