A

Padovanok pramoginių laivų laivavedžių rengimo kursus

Pramoginio laivo laivavedžio kursų kuponas gali tapti Tavo ar brangaus žmogaus svajonių išsipildymu. Įgijęs tarptautinį sertifikatą, jo savininkas turės žinių ir praktinių gebėjimų valdyti motorinį pramoginį laivą iki 24 metrų, plaukioti vidaus vandenyse ir jūrose.
Dovanok tai, kas teikia džiaugsmą, atveria naujus kelius ir įspūdžius ant vandens!
Vidaus vandens kelių direkcija yra akredituota rengti pramoginių laivų laivavedžių bei vidaus vandens transporto specialistų mokymus. Mokymus veda patyrę specialistai, turintys ilgametę patirtį vidaus vandenų laivyboje, jūrų laivyboje bei pramoginėje ir keleivinėje laivyboje.

Norint įsigyti dovanų kuponą laivavedžių kursams, kviečiame susisiekti: vvkd@vvkd.lt arba telefonu +370 686 53650. Pilna kursų kaina – 400 Eur, bet dovanų kuponą galite įsigyti nuo 50 Eur sumos.

 

Dovanų kupono naudojimo taisyklės:
• Dovanų kuponas suteikia teisę turėtojui padengti visą ar dalį sumos už laivavedžių rengimo kursus vienam asmeniui už sumą, nurodytą dovanų kupone. Mažiausia vertė – 50 Eur, pilna kursų kaina – 400 Eur.
• Dovanų kuponas galioja iki 2023 m. gruodžio 31 d. Dovanų kuponą reikia pateikti registracijos į kursus metu.
• Į kursus privaloma išankstinė registracija el. paštu vvkd@vvkd.lt arba telefonu +370 686 53650.
• Jeigu dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai negrąžinami. Dovanų kuponas atgal nepriimamas ir pinigai negrąžinami.
• Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už kursus, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
• Pirkėjas įsigydamas šį kuponą sutinka su šiomis Kupono naudojimo taisyklėmis.

Daugiau informacijos apie laivavedžių mokymus:
https://vvkd.lt/paslaugos/laivavedziu-mokymai/

2022-12-15 /