A

Paskirta nauja VVKD valdybos narė Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė

Prie akcinės bendrovės Vidaus vandens kelių direkcijos valdybos, laimėjusi atranką, prisijungė nepriklausoma valdybos narė Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė.

Nauja valdybos narė buvo atrinkta skelbiant atranką, o laimėtoją išrinko Susisiekimo ministro įsakymu sudaryta atrankos komisija.

Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė  turi daugiau nei 15 metų darbo patirtį vadovaujančiose pozicijose tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Pastaruosius daugiau nei penkis metus ji yra SGD komercijos vadovė AB „KN Energies“, kur yra atsakinga už Klaipėdos SGD terminalo su laivu-saugykla „Independence“ bei antžeminės mažos apimties SGD paskirstymo stoties komercines, reguliuojamas ir logistines veiklas. Jos kuruojamos sritys yra SGD vertės grandinės, tiekimo saugumas, energetikos transformacija, t. y. vandenilio ir jo junginių, anglies dvideginio sugaudymo, panaudojimo ir saugojimo (CCUS) vystymas regione. Jos ankstesnė darbo patirtis apima Ignalinos atominę elektrinę, Nacionalinį plėtros institutą, privatų holdingą.

„Vidaus vandens laivyba yra svarbi transporto sektoriaus šaka, kurios potencialą atranda vis daugiau verslo įmonių. Tai ne tik tvaresnis, tačiau ir ekonomiškesnis kelias, transportuojant reikšmingus krovinių kiekius. Stebėdami Vokietijos, Nyderlandų ir kitų šalių vidaus vandenų ekosistemą, matome, kad naudą kuria ir gauna ne tik  logistikos verslo, bet ir su transporto koridoriais besiribojančios savivaldybės; atsiveria galimybės pritraukti naujo pobūdžio investicijas. Todėl efektyvus Vidaus vandens kelių direkcijos darbas yra visai valstybei svarbus strateginis tikslas“, – sako Vidaus vandens kelių direkcijos valdybos narė J. Šilinskaitė-Venslovienė.

Akcinės bendrovės Vidaus vandens kelių direkcijos valdybą sudaro trys nariai, du iš jų – nepriklausomi. Valdyba išrinkta 2022 m. rugpjūčio 26 d., 4 metų kadencijai.

Manfred Seitz – nepriklausomas narys, vidaus vandens transporto ekspertas, turintis vertingos patirties vidaus vandens transporto srityje ir valstybiniame sektoriuje Austrijoje bei Lietuvoje, vadovavimo patirtį įgijęs eidamas generalinio direktoriaus pareigas Austrijos vidaus vandens kelių įmonėje ir Dunojaus komisijos sekretoriate.

Jurgita Rimkuvienė – valstybės tarnautoja, pagrindinė veikla šiuo metu – darnaus judumo, žaliojo kurso ir ekologiško transporto, inovacijų ir paslaugų skaitmenizavimo sričių koordinavimas.

2024-01-22 /